Страници

Церемония по връчването на дипломите за завършено средно образование

Церемония по връчването на дипломите за завършено средно образование
На 22.06.2026 г. в зала „Слави Абанозов“ при Търговска гимназия „Княз Симеон Търновски“ се състоя церемония по връчването на дипломите за завършено средно образование и свидетелствата за професионална квалификация на випуск 2026 г.
Директорът на гимназията г-жа Снежана Танева отправи приветствие към зрелостниците. Отличилите се ученици получиха и грамоти за успехите си.